Alışveriş sepetiniz boş!
call
Sorularınız için Numaramız : 0554 632 38 03
 
 
EN İYİ FİYATLAR
Piyasanın en uygun fiyatlarından satış
 
AYNI GÜN KARGO
Satın aldığınız ürünler aynı gün kargolanır
 
KAMPANYALAR ve ÇEKİLİŞLER
Yılın her zamanı en iyi kampanyalar
 

Teslimat & İade Bilgileri

Teslimat Bilgileri

Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünü takip eden 3 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden 3 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilir. Ürünlerin her hangi  bir hasara uğramaması  için orjinal paket ekipmanlarıyla sevk edilir, sevk edilen bu paket örnekle bisiklet ürünü ise yarı montajlı şekilde elinize ulaşacaktır, bu durumda bisikletinizi en yakındaki yetkili servise götürüp kurulum hizmeti alabilirsiniz  (en yakındaki servisi ürününüzün kurumsal web sitesinden öğrenebilirsiniz) yada kendinizin kurması da garantiye her hangi bir beis getirmeyecektir, (yanlış kurulumdan kaynaklanan sorunlar hariç)  Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.

 

İade Koşulları

Tüketici kanununa göre " sebep göstermeden cayma hakkı " ürün tesliminden itibaren 7 (yedi) gün içinde geçerlidir.

Ürün iade süreçlerinde aranan en temel özellik ürünün satılabilirliğinin bozulup bozulmadığıdır. Dolayısı ile ürünün içeriğinin bozulmaması , orijinal kutu ve paket elemanlarıyla birlikte iade edilemesi gerekmektedir. 

Ayrıca isminize düzenlenen fatura ve varsa diğer satış evraklarının da ürünle birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

Özetle ürünü nasıl teslim aldıysanız aynı şekilde iade etmeniz gerekmektedir. Mesafeli satış sözleşmesinde yer alan " Cayma Hakkı " ve " Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler " şartlarına uygun olmalıdır. Kurum ve firmalara satış yapılmış ise iadeler sadece " iade faturası " ile yapılabilir.

 

Kusurlu Ürünün İade Edilmesi

Vermiş olduğunuz siparişler lojistik departmanımız tarafından kalite ve sağlamlık testleri yapıldıktan sonra kargoya teslim edilir.

Eğer ki ürünün taşımadan kaynaklanan bir kusuru olduğunu düşünüyorsanız öncelikle ürünün ambalajına bakınız olmaması gereken bir ezilme yada hasar var ise ürünü kesinlikle teslim almamanız gerekmektedir. Ürünün hasarlı olduğunu düşünüyorsanız kabul etmeyerek iadesini başlatmış olursunuz.

Eğer ürünün hasarlı olduğunu teslim aldıktan sonra fark ederseniz ürününüzü yine iade edebilirsiniz. Ancak burada kullanıcının herhangi bir hatası olmadığına hükmedilirse iadeniz yapılacaktır. Ancak kullanıcı hatası, söz konusu ise iadeniz kabul edilmeyebilir veya üretici firma ile görüşülerek onarımı yapılabilir veya onarım bedeli düşülerek iadesi gerçekleştirilebilir. 

 

İadesi Olmayan Ürünler:

Orijinal kutusu, ambalaj ekipmanları bozulmuş, tekrar satılabilirliğini yitirmiş, ürünleri iadesi kabul edilmemektedir.

Bisiklet ürünü için özelleştirecek olursak, montajı yapılmış; kullanılmış bisikletlerin iadesi kabul edilememektedir.

Ürün üzerinde tüketiciye özel değişiklik yapılmış ise ürün iadesi kabul edilememektedir.

Not:  İadeler ürün kabul departmanı tarafından onaylandıktan sonra yapılır ve bu süre 7 iş gününü bulabilir.